1. ročník – 18. 5. – 22. 5. 2020

Milí rodiče,

moc Vám děkuji za skvělou spolupráci a odvedenou práci s Vašimi dětmi. Díky Vám se příští týden vrátíme do školy bez jakýchkoliv ztrát v Čj a M.
Tento týden už jen doladíme, abychom se s dětmi sešly na stejných stranách. Pokud budete někdo napřed, tak to, prosím, negumujte :-).
Ve čtení už dětí umí vše, co potřebují. Tento týden se ještě vraťte ke čtení bě, pě, vě, mě. Někomu to dělalo problémy. Pokud děti zvládají dobře, najděte nějakou knihu, která má velká písmenka a hodně obrázků a pusťte se do čtení. Opět musí číst nahlas a je stále důležité, abyste je při čtení kontrolovali.

Pro děti jsem objednala knihu od I. Březinové Chobotem sem, chobotem tam. Dětem to, prosím, neříkejte, mělo by to být překvapení.

Písanka do str. 10
Malá matematika do str. 25
Velká matematika do str. 36

Opět se bude snažit alespoň na chvíli s dětmi spojit přes videohovor a ZOOM.

Mějte se krásně a těším se na příští pondělí :-).