Návrat do školy 12. 4. 2021

Od pondělí 12. dubna je povolena prezenční výuka dětí 1. stupně a předškolních dětí v MŠ. V naší škole nebude výuka probíhat rotačně. Předškoláci budou chodit prozatím do budovy „malé školky“.
Děti, které chodí na obědy do školní jídelny, mají obědy automaticky přihlášené.

Podmínky návratu do ZŠ a MŠ:

Povinné antigenní testování v pondělí a ve čtvrtek.
ZŠ nošení chirurgických roušek nebo respirátorů.
MŠ respirátor povinný pouze u personálu, děti nemusí mít ochranu dýchacích cest.
Zachování homogenity skupin.
Zákaz TV a zpěvu.

Testování
Děti budou testovány ihned po příchodu do školy. V MŠ v šatně, v ZŠ ve třídách. Děti ZŠ (1. – 4. ročník) mohou přijít na testování od 7.00 – 7.30. Děti z 5. ročníku budou puštěni do školy v 7.30, pokud někdo potřebuje navštívit ranní družinu, tak samozřejmě může, bude otestován při příchodu. U předškolních dětí a dětí 1. – 3. ročníku je dovolena přítomnost rodičů v průběhu testu. Testovat se nemusí osoby, které již covid-19 prodělaly a jejich pozitivní PCR test není starší 90 dní.
V případě pozitivního antigenního testu při čtvrtečním testování odchází domů celá třída a čeká na výsledek PCR testu.

Více informací včetně instruktážního videa MŠMT si můžete přečíst zde:

Rozvrh hodin a organizace výuky

Rozvrh hodin od 12. 4. 2021

1. a 2. ročník Mgr. Šárka Rohulánová

3. a 4. ročník Mgr. Marta Kmoníčková

5. ročník Mgr. Lenka Fišerová

Rozvrh vydávání obědů ve školní jídelně

Školní družina

ŠD je otevřena pro žáky 1. a 2. ročníku do 16.00. Žáci vyšších ročníků mohou ŠD využít pouze v nutných případech. I zde platí, že se děti z různých ročníků nesmí potkávat.

V případě dotazů a problémů mě neváhejte kontaktovat.